Erotická masáž


Erotická masáž začíná podobně jako klasická relaxační masáž. Na rozdíl od relaxační jsem při erotické masáži zcela nahá a masáž provádím jemněji s detailem na navození sexuálního vzrušení. K masírování používám ruce, nohy, prsa, zadeček a celé tělo – techniku tělo na tělo. K masáži používám anti-alergenní, neparfemované oleje. Při masáži využívám vonné svíčky a relaxační hudbu.

Průběh erotické masáže:

Nejprve Vás přivítám a odvedu na pokoj kde je k masáži již vše připraveno.
Nabídnu Vám něco k pití a seznámím s průběhem Vámi vybrané masáže, kterou popřípadě upravím dle toho, co máte rádi. Před masáží se nejprve vysprchujete (můžete společně se mnou).
Po sprše budete odvedeni zpět na pokoj kde začne Vaše smyslná erotická masáž za intimního osvětlení, vonných svíček a příjemné relaxační hudby.
Nejprve Vás uvedu do tzv. klidového režimu – jemné hlazení a škrábání nehty. Poté začnu roztírat teplý olej po Vašem těle jemnými dotyky a vzrušivým hlazením. Masáž nejprve provádím technikou relaxační masáže postupně ji rozvíjím do erotické. Zvyšuji sexuální napětí a pozvolna přecházím k intimním partiím. Během masáže používám různé vzrušivé techniky a hmaty za pomoci rukou, nohou, prsou a celým svým tělem. Následuje oddalování orgasmu a masáž zakončuji ručním vyvrcholením.
Po masáži následuje ještě sprcha, která taktéž může být společná.
Erotická masáž nemá vždy stejný průběh, ke každému přistupuji individuálně.

Vznik erotické masáže:

První zmínky o erotických masážích nalezneme již ve starověku. Nejpravděpodobněji vznikla ve starověké Indii kolem 4 – 6 století našeho letopočtu. Již v této době se u erotických masážích používaly pro podporu atmosféry různé druhy vonných olejů a bylinek. Zmínky o erotických masážích najdeme i v dalších starověkých civilizacích např. v Řecku a Egyptě. Do západních zemí se erotické masáže dostaly později stejně tak jako klasické masáže, které mají svůj původ také ve starověkých civilizacích. Již v těchto dobách bylo známo, že intenzivní masáží a stimulací erotogenních zón je možné v mozku nabudit centra produkující tzv. „hormony štěstí“.

Jak se objednat:

TEL., SMS: +420 604 342 008
Pokud telefon nezvedám, právě masíruji. Pošlete sms kdy chcete na masáž přijít, odpovím hned jak to bude možné.

EMAIL: info@masazesarka.cz
Objednávky emailem je možné realizovat pouze minimálně 24 hodin předem.
Pokud se chystáte přijít dříve, použijte telefon, sms.

polečná sprcha před masáží

Pravidla masáží

Není dovoleno:

  • Požadovat sex, orální sex (nelze ani za příplatek!)
  • Líbání, prstění, 69 a další způsoby uspokojování masérky!
  • Přijít ve velmi podnapilém stavu!
  • Porušení pravidel může vést k ukončení masáže!

Je dovoleno:

  • Povrchově se dotýkat, hladit.
  • Otočení rolí – masírovat masérku.
  • Koupit masérce dárek, nechat spropitné.