Nuru masáž


Při Nuru masáži na Vás a na sebe nanesu speciální teplý Nuru gel. Tento speciální olej ve formě gelu je získáván z mořských řas a má skvělé kluzné vlastnosti. Nuru gel je přírodní, průhledný, zcela bez zápachu a nezpůsobuje žádné alergie na pokožce, naopak pokožku zjemňuje a vyživuje. Masáž vyžaduje dokonalou synchronizaci pohybů a je velmi fyzicky náročná. Jako jedna z mála tuto techniku ovládám. Masáž má výrazné antistresové účinky. Navodí pocit pohody, relaxace a zbaví stresu.

Průběh nuru masáže:

Začíná stejně jako ostatní masáže sprchou, která může být společná. Na rozdíl od oleje při erotické masáži, použiji nuru gel. Nuru gel není nijak parfemovaný, je anti-alergenní a jde snadno umít. Celou masáž provádím metodou „tělo na tělo“- budu se po vás „klouzat“ celým svým nahým tělem, což je velmi příjemné a vzrušující. Na konci je ruční vyvrcholení. Příplatkovou službu footjob k této masáži nedoporučuji, neboť je nuru gel velmi kluzký a toto zakončení je tím pádem těžko proveditelné.

Vznik nuru masáže:

Nuru masáž pochází z Japonska a poslední dobou se dostává i do západního světa. Tato technika byla používána v tradičních japonských lázních a je považována za vrcholnou formu erotické a antistresové masáže.

Nuru gel

Jak se objednat:

TEL., SMS: +420 604 342 008
Pokud telefon nezvedám, právě masíruji. Pošlete sms kdy chcete na masáž přijít, odpovím hned jak to bude možné.

EMAIL: info@masazesarka.cz
Objednávky emailem je možné realizovat pouze minimálně 24 hodin předem.
Pokud se chystáte přijít dříve, použijte telefon, sms.

Nuru masáž real

Pravidla masáží

Není dovoleno:

  • Požadovat sex, orální sex (nelze ani za příplatek!)
  • Líbání, prstění, 69 a další způsoby uspokojování masérky!
  • Přijít ve velmi podnapilém stavu!
  • Porušení pravidel může vést k ukončení masáže!

Je dovoleno:

  • Povrchově se dotýkat, hladit.
  • Otočení rolí – masírovat masérku.
  • Koupit masérce dárek, nechat spropitné.